Full 1
Full 1
Full 2
Full 2
Full 3
Nature
Full 3
previous arrow
next arrow

Tüm Kitaplarda

%30 İndirim

Yeni Çıkanlar

Farkındalık Şifa ve Çözülme – Ilgın Güral

Ilgın Güral 2007 yılında MS hastalığı tanısını aldığında bu konuda hiçbir şey bilmiyordu. MS, en güzel anlarını berbat edebilir, en mutlu gününü bir anda en mutsuz güne çevirebilirdi.

Hastalığının seyri boyunca hem MS’i hem kendisini anlamaya, kim olduğunu bulup farkındalıklı ve bütünsel bir hayat yaşamaya çalışırken yogayla tanıştı. Bir yandan iyileşmeyi deneyimlerken bir yandan da aidiyeti yanlış yerlerde aramasının sonucunda bedeninin farklı tepkilerini gözlemledi.

Yogayı hayatının merkezine koydu. Yoga eğitmenliğini aldı, MS hastalarıyla çalıştı, bilimsel makalelere konu oldu, fayda sağladıklarını çevresindekilerle paylaştı. Yaşadıklarıyla paralel olarak da, “Kronik hastalıkların tedavisi mi isteniyor, idamesi mi?” sorusunu sormaya başladı.

Bu kitapta da koruyucu tedaviyi reddetmeye giden süreçte yaşadıklarını ve bütünsel sağlığa ulaşmak yolunda deneyimlerini aktarıyor.

Derin Düşün Serisi

Diğer Kitaplarımız

Öykü Gazetesi

Edisyon Kitap’ın yayınladığı “Öykü Gazetesi”nin 21. Sayısının kapağında Öznur Unat‘ın “Pandemi Yar Pandemi” isimli öyküsüyle yer alıyor.

Öykü Gazetesinin 21. Sayısında ayrıca İpek Sözen, Onur Akyıl, Nuri Alp Özel, Özay Erdem, Ebuzer Kalender, Azime Güç, Mustafa Seyfi, Deniz Ceren Türkkan, Işıl Madak Kaya, Demet Eker, Doğu Kaşka, Hıdır Murat Doğan  öyküleriyle yer alıyor.

Öykü Gazetesi’nin diğer sayıları