İndirim!

Ayben Ünal – Makul

105.00

Her zaman makul ölçülerde yaşayan ve kendi sınırlarını hiç aşmamış Songül’ün hayatı sevdiği bir öğrencisinin başına gelen acı bir olayla tümden değişir.

Songül Öğretmen bir anda kontrol edemediği bir aşkın içinde bulur kendini… Başlarda makul gibi görünen ilişki daha sonra beklenmedik bir biçimde rayından çıkar ve Songül makul kabul ettiği her şeyi sorgulamak zorunda kalır.

Ayben Ünal bir aşk hikâyesinin ekseninde günümüz ilişkilerini ya da ilişkisizliklerini masaya yatırıyor. Bir yandan etkileyici bir öykü anlatırken bir yandan da öğretmen işi bir polisiyenin içine dahil ediyor okuru.

Akla ve mantığa uygun olan, aşırılık içermeyen her fikre makul derim, o nedenle de öğrencilerin bana lakap takması hiç de zor olmadı. Yaşam felsefem de bu sanırım. Çocukken de böyleydim ben, aldığım harçlık da yetti, sevgi de… Hiç daha fazlasını istemedim. Hiçbir zaman aşırı sevinmedim, aşırı üzülmedim, hiç karnımı tutarak kahkahalarla gülmedim.

Kategoriler: , , Etiketler:

Ek bilgi

Kitap Özellikleri

Kitap Adı: Makul
Yazar Adı: Ayben Ünal
Yayınevi: Edisyon Kitap
Editör: Özlem Akalan
Tür: Edebiyat/Roman
Basım Tarihi: Ocak 2024
Boyutları: 13 x 20,5 cm
Kâğıt Tipi: Kitap kâğıdı
Sayfa Sayısı: 137
ISBN: 978-625-99062-5-6

Yazar Hakkında

AYBEN ÜNAL 1974 yılında Zonguldak’ta doğdu. Orta ve Lise öğrenimini Zonguldak TED Koleji’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu.
İş hayatına 1996 yılında Bersay İletişim Danışmanlığı’nda atıldı. 1998 yılında katıldığı Koç Topluluğu’nda sırasıyla Koç Sistem ve Koç Bilgi Grubu’nda iletişim ve sosyal sorumluluk projelerini yönetti. 2007-2013 yıllarında Eczacıbaşı-Zentiva ve Sanofi Grup’ta marka iletişimi ve sosyal sorumluluk çalışmalarının sorumluluğunu aldı. Halen, 2013 yılında katıldığı JTI Türkiye’de topluma yatırım programları ve iletişim çalışmalarından sorumlu olarak profesyonel hayatına devam ediyor. Yönettiği ve destek olduğu kadın ve çocuk programları uluslararası arenada sayısız ödül alan Ayben Ünal yirmi üç yaşındaki Can’ın annesi.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ayben Ünal – Makul” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir