İndirim!

İşim Gücüm Yaşamak – Füsun Özgüven Yüceer

77.00

“Füsun Yüceer deyince her zaman gözümün önüne onun bazen çok mahzun, bazen de hayat dolu bakışları gelir. Gençti, hayata tutkundu, yaşadığı, iyi kötü her şeyin hakkını vererek yaşardı. Böyle olunca da bazen deli gibi üzülür, bazen de mutluluktan içi içine sığmazdı.

Hayalleri vardı Füsun’un, bitmez tükenmez hayalleri…

O anlatır, ben dinlerdim. Boş hayal kurmazdı. Her hayalin savaşçısıydı. İşte o hayallerinden biri de bir gün kendi penceresinden gördüğü, arada bir canını çok yakan, arada bir onu göklere çıkaran hayatı yazabilmekti. 

Şimdi artık Füsun yok ama hayalleri yaşıyor. Artık onun rengârenk hayatından parçaların yer aldığı, umutlarını, hayallerini, yaşadıklarını, hissettiklerini içine sakladığı harika bir kitabı var.

Bu kitabı sindire sindire okumalı insan ki, içindeki Füsun’u görebilsin.”

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu

 

İşim Gücüm Yaşamak kansere karşı verilen mücadelenin bir güncesi…

Erken yaşlarında hastalıkla tanışan Füsun Özgüven Yüceer’in Türkiye’den İspanya’ya uzanan tedavi süreci birçok insana ve hastaya umut olacak nitelikte. 

Füsun Özgüven Yüceer, hastalığa karşı verdiği mücadelesiyle sadece kendini iyileştirmeyi değil yeni tedavi biçimlerini deneyerek

kendinden sonraki hastalara da çare olmayı hedefliyor. Çıktığı uzun yolculukta pandeminin yayılması, kapanmalar, yasaklar önüne engel olarak çıksa da, eşinden ve kızından ayrı kalmanın acısını yaşasa da geri dönmüyor. Umudunun peşinden gidiyor.

Bu umudun ve mücadelenin bir belgesi olan kitap aynı zamanda, klinik çalışmaya katılma süreci ve bu süreçte yaşananları anlatarak kanser hastaları için çok önemli bir yol gösterici olma özelliği de taşıyor.

Ek bilgi

Kitap Açıklamaları

Yayınevi: Edisyon Kitap
Editör: Ferhat Uludere
Tür: Sağlık/Anı
Basım Tarihi: Temmuz 2021
Boyutları: 13,5 x 21 cm
Kağıt Tipi: Kitap kâğıdı
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 978-605-74547-5-1

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“İşim Gücüm Yaşamak – Füsun Özgüven Yüceer” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir