İndirim!

Nereden Nereye “Atölyeden Fabrikaya Uzanan Bir İş Hayatı Hikâyesi” – Osman Levent Coşkunsu

84.00

Hayattaki birincil amacımızın canlı kalmak olduğunu varsayarsak, varlığımızı devam ettirebilmek için gereken en öncelikli şeylerden birinin para olduğunu da yok sayamayız. Kazanmak için kaybetmenin, risk almanın, yoldaki engelleri bazen koşarak bazen tökezleyerek aşmanın öğrenildiği yer ise iş hayatıdır. Ya adaletli ve etik olmayı seçersiniz ya da tam tersini… Bu sizin geleceğe yatırımınızdır.

Bu kitapta başarılı bir iş insanının, çocukken dedesinin kırtasiyesinde başladığı iş hayatını bugün koskocaman bir fabrika sahibine dönüştürürken yaşadığı değişim evrelerini göreceksiniz. İyi ve kötü tecrübelerini, trajikomik anılarını, hayata bakışını, para kazanma telaşı içinde olanlara ve yeni başlayanlara gerçek hikâyelerle kendi kaleminden aktarışını okuyacaksınız.

Hayat sizi öyle ya da böyle bir noktaya getirecek. Virgülü koymak sizin elinizde. İşte Polin Kimya’nın sahibi Osman Levent Coşkunsu’nun hikâyesi de noktaya boyun eğmeyip virgülle yola devam etmenin hikâyesi. Nereden Nereye… 

Ek bilgi

Kitap Açıklamaları

Editör: Çisel Onat
Tür: Biyografi / İş Dünyası / Ekonomi / Kişisel Gelişim
Basım Tarihi: Haziran 2022
Boyutları: 13,5 x 21 cm
Kağıt Tipi: Kitap kâğıdı
Sayfa Sayısı: 168
ISBN: 978-605-73768-9-3

Yazar Hakkında

OSMAN LEVENT COŞKUNSU İstanbul’un Üsküdar ilçesinde dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 3 yıl eğitim gördükten sonra 1973 yılında İktisadi ve Ticaret Yüksekokulu’ndan mezun oldu. Türkiye’nin önde gelen firmalarında çalıştıktan sonra 1989 yılında Polin Kimya’yı kurdu. Küçük bir atölyede faaliyete başlayan Polin Kimya bugün Tuzla OSB’deki fabrikasında varlığını sürdürmektedir. Osman Levent Coşkunsu evli ve iki çocuk babasıdır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nereden Nereye “Atölyeden Fabrikaya Uzanan Bir İş Hayatı Hikâyesi” – Osman Levent Coşkunsu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir