İndirim!

Pupa – Çağlar Demir

140.00

Bir Katilin Kozasından Çıkışı

Gece gündüz kötüyle mücadele eden Komiser Ali, ekibiyle birlikte ardı ardına gerçekleşen banka soygunlarının peşine düşer. Ancak suçluya yaklaştığını düşündükçe işlerin göründüğü kadar basit olmadığını, soygunun çok daha büyük bir planın parçası olduğunu keşfeder. Bunca kötülüğün arasında, yeşermekte olan bir aşkla da yaşama tutunmaya çalışır.

Çağlar Demir, yeni romanında “İnsan neden kötüdür?” ve “İnsanın kötülüğünün bir sınırı var mıdır?” sorularını okura sordururken mekânlar, olaylar ve insanlar arasında incelikli bağlar kuruyor, suçluyu bulmaya giden yolda tempoyu hiç düşürmüyor.

“Biz bu yola öfkeyle çıktık ve yanımıza aldığımız tek katık intikamdı. İçimizde bastıramadığımız bu öfke ve intikam  bizi mutluluğa, sizi huzura kavuşturacaktır. İşte bu pupadır.”

Kategoriler: , , , Etiketler:

Ek bilgi

Kitap Özellikleri

Kitap Adı: PUPA-Bir Katilin Kozasından Çıkışı
Yazar Adı: Çağlar Demir
Yayınevi: Edisyon Kitap
Editör: Beril Erbil
Tür: Edebiyat/Roman
Basım Tarihi: Eylül 2023
Boyutları: 13 x 20,5 cm
Kâğıt Tipi: Kitap kâğıdı
Sayfa Sayısı: 254
ISBN: 978-625-99062-2-5

Yazar Hakkında

ÇAĞLAR DEMİR Aslen Uşaklı olan Çağlar Demir 1984 yılında Nevşehir’de dünyaya geldi. Lise öğrenimini Uşak Lisesi’nde tamamlayan yazar Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Okulunu bitirmesinin ardından reklam ajanslarında metin ve reklam yazarlığı yaptı. 2019 yılında ilk romanı olan Aklımda Saklanan Deliler’i yayımladı. 2020 yılında ise Anormal Kadınlara Radikal Şiirler isimli şiir kitabı yayımlandı.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Pupa – Çağlar Demir” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir