İndirim!

Son Sardunya – Dilvin Gerçek

101.50

Tuana geçmişinden getirdiği acıların üzerini kapatıp kendini işine vermiştir. Yoğun iş temposu bir anlamda sığınağı olmuştur.

Annesinin rahatsızlığıyla birlikte geçmiş yeniden canlanırken aşk da kapısını çalar. Tuana yaralarını bir kenara bırakıp aşkın peşinde sürüklenirken geçmişe dair hesaplaşmaları da başlar. Çünkü annesi bugününü kaybetmiş kendi geçmişine gömülmüştür. Annesi bu yolculuğa yalnız da çıkmaz, Tuana’yı da yanına çeker.

Dilvin Gerçek ikinci romanında pandemi sonrası değişen hayatımızdan kesitler sunup sürükleyici bir aşk ve aile hikâyesi anlatırken Türkiye gerçeklerini de eleştiriyor. Geriye merakla beklediğimiz o soru kalıyor: Tuana’nın gözyaşları balkonda kurumaya yüz tutmuş son sardunyaya can suyu olacak mı?

“Büyük dengesizliklerin tümünden meydana gelen muazzam bir dengeydi hayat. Ne yazık! Mutluluklar kısacıktı, hüzün ne kadar uzun…”

Kategoriler: , , Etiketler:

Ek bilgi

Kitap Özellikleri

Kitap Adı: SON SARDUNYA
Yazar Adı: Dilvin Gerçek
Yayınevi: Edisyon Kitap
Editör: Beril Erbil
Tür: Edebiyat/Roman
Basım Tarihi: Eylül 2023
Boyutları: 13 x 20,5 cm
Kâğıt Tipi: Kitap kâğıdı
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 978-625-99062-3-2

Yazar Hakkında

DİLVİN GERÇEK; 1979 yılında İstanbul’da doğdu. Orta ve lise öğrenimini Kadıköy Anadolu Lisesi’nde, yükseköğrenimini İstanbul Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamladı. 2021 yılında Uykudan Önce Pandemiden Sonra kolektif kitabında “Meftun” ve Ejderhaların Not Defteri kolektif kitabında “Yeşil Köşk” adlı öyküleri yayımlandı. İlk romanı Prens Çıplak 2022 yılında okurla buluştu.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Son Sardunya – Dilvin Gerçek” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir