İndirim!

Uyanış – Oğuz Kara

87.50

Okan, Füsun’un kurduğu hukuk bürosunda çalışırken son dönemlerde mobing’e maruz kaldığını fark eder. Füsun, Okan’a verdiği sözleri tutamayacağını anlayınca ondan kurtulmanın yollarını aramaya başlamıştır. Füsun ile Okan işlerini ayırır ayırmasına ama bu tam bir ayrılık değildir.

Uyanış bir beyaz yakalının inişli çıkışlı hayatı ve başarı ya da başarısızlık hikâyesinden ibaret değil. Genç avukatın astroloji ve doğum haritalarının rehberliğinde çıktığı yeni yollara, edineceği farkındalıklara ve özel hayatında alacağı kararlara eşlik edecek hatta kendi uyanışınıza da ışık tutacaksınız.

Oğuz Kara karakterlerin doğum haritalarından yola çıkarak yazdığı bu romanında, iş hayatı ve astroloji ekseninde entrikalarla çevrili bir dünya sunuyor.

SANA EN ÇOK ZARARI YİNE SEN VERMİŞSİN…

Kategoriler: , , Etiketler:

Ek bilgi

Kitap Özellikleri

Kitap Adı: UYANIŞ
Yazar Adı: Oğuz Kara
Yayınevi: Edisyon Kitap
Editör: Sedef Başcı
Tür: Edebiyat/Roman
Basım Tarihi: Eylül 2023
Boyutları: 13 x 20,5 cm
Kâğıt Tipi: Kitap kâğıdı
Sayfa Sayısı: 158
ISBN: 978-625-99062-1-8

Yazar Hakkında

OĞUZ KARA Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2012 yılında mezun oldu. Hukuk alanında yurtiçinde ve yurtdışında önemli çalışmalar yapan Oğuz Kara aynı zamanda özel bir üniversitede girişimcilik hukuku üzerine akademik çalışmalar yapmakta ve dersler vermektedir.
İTÜ Çekirdek ve Teknopark İstanbul gibi oluşumların mentör kadrolarında yer alan Kara, uzun yıllardır Milliyet gazetesinin Pembenar dijital platformunda köşe yazarıdır.
Benim Fikrim Benim Kararım isimli akademik çalışması 2022 yılında kitap olarak yayımlanmıştır

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Uyanış – Oğuz Kara” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir